Hizmetlerimiz

Siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için burdayız...

Alpin ayrıcalıklarından sizde yararlanın…

SERVİS BAKIM VE ONARIM

Yeni yapısı ve daha güçlü teknik ekibiyle koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışan servisimiz, eğitimli ve alanlarında uzman personeli ile araçlarınızın her türlü şikayetine çözüm üretmek için çalışıyor.

İKİNCİ EL ARAÇLAR VE GARANTİ

İkinci el Orjinal,Temiz , Servis Bakım Garantisiyle siz müşterilerimize en güvenilir hizmeti verebilmek için yanınızdayız. 2.el araç alırken bize danışmadan karar vermeyin!.

KAPORTA & BOYA

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın boya ve kaporta işlemleri giderilir. Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlamaktayız.

SİGORTA HİZMETLERİ

Kaza veya herhangi bir hasar anında, aracınızı ilk günkü görünümüne ve sağlamlığına kavuşturmak için Alpin Servis’te ihtiyacınız olan orjinal parça için gerekli herşey var! Bir çok sigorta firmasıyla anlaşmalı olan Alpin Servis hasar onarım işlemlerinizde de rahat edersiniz.

EKSPERTİZ HİZMETLERİ

Sahibinden ya da bir galeriden satın almayı düşündüğünüz ikinci el araç için de Alpin Servis’e başvurabilirsiniz.Her türlü teknik ekipmana sahip uzman personelimiz, ekspertizini istediğiniz aracın kaporta boya kondisyonunu, teknik ve mekanik yeterliliğini en doğru şekilde belirleyerek size raporlar.

OTO KUAFÖR HİZMETLERİ

Alpin Özel Servis’te araçlarınızın dış yüzeyi fırça kullanmadan özel ilaç ile temizlenmektedir. Profesyonel ekibimiz aracınızın iç temizliğini de titizlikle yapmaktadır. Otomobil temizliği, bakımı, yenilenmesi ve korunması kapsamında profesyonel ürün ve ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. Aracınızın görüntüsü sizi temsil eder…

Back to top